Çağ Çelik ve Medikar Hastanesi Sponsorluğunda Şehitlerimize Pedalladılar


Şirketimiz Çağ Çelik ve grup şirketlerimizden Özel Medikar Hastanesi’nin sponsor olduğu Karabük Bisiklet Derneği üyesi 35 bisikletçi; 23 Mart Cuma akşamı Karabük’ten Çanakkale’ye “Kale Çanakkale Bisiklet Festivali”ne katılmak üzere yola çıktı. 23 Mart Cuma günü saat 17.00’de Medikar Hastanesi önünden bisikletleriyle hareket eden bisikletçiler; Karabük Kent Meydanı’nda saat 18:00’de Karabük Valisi Özel Kalem Müdürü Mustafa Cücü ‘den Karabük toprağını Çanakkale’ye götürmek üzere teslim aldı.

​24 Mart Cumartesi günü Çanakkale Bisiklet Festivalinin ilk turu olan Troia etabı; Çanakkale’nin Anadolu yakasındaki doğal ve tarihi güzellikler eşliğinde, Truva Ören yerinin ziyaretiyle tamamlanacak. 25 Mart Pazar günü ise yapılacak olan “Şehitlere Saygı” etabı Eceabat’ta başlayarak sırasıyla; Kilitbahir Köyü, Soğanlıdere Vadisi, Behramlı Köyü, Şahindere Şehitliği, Alçıtepe Köyü, Bakı Terası ve Şehitler Abidesinin ziyaretiyle aynı güzergah izlenerek tamamlanacak.

Karabük Bisiklet Derneği,     “Bu toprakları bizlere vatan kılan ve “Çanakkale Geçilmez” diye tüm Dünya’ya haykıran ecdadımızın izinde Çanakkale’ye pedallıyoruz..” sloganıyla yola çıktılar.


Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.