Ekonomi Bakanlığı Bürokratları Çağ Çelik’i Ziyarette Bulundu


Ekonomi Bakanlığı Bürokratları şirketimizi ziyarette bulundu. Amaçlarının, Türkiye’de ihracat yapan demir-çeliğin öncü firmalarını ziyaret ederek karşılıklı fikir alış-verişinde bulunmak ve problemleri yerinde tespit etmek olduğunu belirttiler.

İhracat süresi içinde yaşadığımız sıkıntıların düzeltilmesi gereken kısımları hakkında Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Kamil Güleç ve Genel Müdürümüz Sayın Çağrı Güleç bildirimlerde bulundu.

Bu bildirimlerle ilgili notlarını alan bürokratlar gerekli düzeltmeleri yapma gayretinde olduklarını, sunulan bazı sıkıntıların zaten gündemlerindeki problemler olduğunu belirttiler.

Şirket yöneticilerimizi her safhada Bakanlığa davet eden İhracat Genel Müdürü Sayın Volkan Ağar, herhangi bir problem dışında da görüşmek istediklerini ve karşılıklı fikir alış-verişinde bulunmalarının onları çok mutlu edeceğini dile getirdi.


    Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.