BAŞKANIN MESAJI

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Kamil GÜLEÇ'in ifadesiyle “bir kalemin ucu ile” başlattığı girişimin ilk meyvesi olan Şirketimiz, 1978 yılında inşaat demiri üretimi ile başlamıştır. Bugün çıktığı yolda her gün gelişerek ülkemiz sanayisine 3 ana dalda, 600 kaleminin üzerinde farklı mamul çeşidi ile üretim yapan global bir demir çelik fabrikası olmuştur.

Sürdürülebilir bir büyümenin çevreye duyarlı üretim ile gerçekleştirilebileceğine bilinci ile birleşen tecrübemiz, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım, etik kurallara uygun rekabetçi bakış açısı ve en büyük değerimiz olan çalışanlarımız ile birlikte hedefimiz olan dünyada bilinen bir şirket olma yolunda ilerlemektir.

Teknolojik yapısı en üst seviyede olan 50.000 m2 kapalı alana kurulu tesislerinde, hem sıcak hem soğuk haddeleme prosesleri ile üretilen mamullerimiz Demir ve Çelik'in başkenti Karabük'ten 120'nin üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır.

40 yıllık üretim tecrübesi ile kaliteden ödün vermeden üretmeye, ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaya ve müşterilerimizin memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmaya devam edeceğiz...


Kamil GÜLEÇ
Yönetim Kurulu Başkanı


Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.