MERKEZ

Adres :  Çag Çelik Plaza, Esenşehir, Emek Mh. NATO Yolu Cd. No:286    Sancaktepe / İSTANBUL – TÜRKİYE       
Telefon : +90 216 364 43 00
Fax :  +90 216 420 38 53 
infoistanbul@cagcelik.com.tr 
Haritada Göster

FABRİKA

Adres : Üniversite Mh. Kamil Güleç Cd. No:41 KARABÜK / TURKİYE Telefon : +90 370 433 80 00
Fax :  +90 370 433 14 73
info@cagcelik.com.tr
Haritada Göster

İç Piyasa, İhracat ve diğer birimlerimizin iletişim bilgilerine aşağıdan kolayca ulaşabilirsiniz.


İç Piyasa Satış Ekibimiz
Adı Soyadı E-mail Adresi GSM Telefonu / Whatsapp Dahili Telefonu
Ahmet YILMAZ ahmet@cagcelik.com.tr (0530) 520 79 55 (0216) 364 43 00 – dah: 2023
Hatice ÇAKIR hatice@cagcelik.com.tr (0530) 520 79 56 (0370) 433 80 00 – dah: 1150
Burak EFE burak@cagcelik.com.tr (0533) 707 01 24 (0216) 364 43 00 – dah: 2024 - 2025
Nur KARADAYI nur@cagcelik.com.tr (0546) 550 39 60 (0370) 433 80 00 – dah: 1131
Sercan DİKMEN sercan@cagcelik.com.tr (0546) 550 39 60 (0370) 433 80 00 – dah: 1111
İhracat Satış Ekibimiz
Adı Soyadı E-mail Adresi GSM Telefonu / Whatsapp Dahili Telefonu
Yakup ÖZDOĞAN yakup@cagcelik.com.tr +90 533 271 70 77 +90 216 364 43 00 – dah: 2044
Özkan ÖZER ozkan@cagcelik.com.tr +90 533 707 01 30 +90 216 364 43 00 – dah: 2043
Özlem YAZICI FURTUN ozlem@cagcelik.com.tr +90 530 408 91 52 +90 370 433 80 00 – dah: 1136
Yasin ACAR yasin@cagcelik.com.tr +90 543 371 15 07 +90 370 433 80 00 – dah: 1151
Diğer Birimlerimiz
Birim Adı E-mail Adresi Dahili Telefonu
Kalite Kontrol ve Yönetim kalite@cagcelik.com.tr (0370) 433 80 00 – dah: 1161
Sevkiyat sevkiyat@cagcelik.com.tr (0370) 433 80 00 – dah: 1157
Muhasebe dilek@cagcelik.com.tr (0370) 433 80 00 – dah: 1135
Finansman turgay@cagcelik.com.tr (0370) 433 80 00 – dah: 1141
İnsan Kaynakları sevil@cagcelik.com.tr (0370) 433 80 00 – dah: 1121
ISG isg@cagcelik.com.tr (0370) 433 80 00 – dah: 1271
Güvenlik guvenlik@cagcelik.com.tr (0370) 433 80 00 – dah: 1123
Herhangi bir soru ya da görüşünüz için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
Size en yakın zamanda dönüş yapılacaktır.








Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.