Yönetim Kurulu Başkanımız Kamil Bey, GÜLEÇ SEVGİ EVLERİNİ Bu Yılbaşında da Ziyaret Etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Kamil Bey, GÜLEÇ SEVGİ EVLERİNİ Bu Yılbaşında da Ziyaret Etti.
  • Kamil dedeleri torunlarını bu Yılbaşında da unutmadı

    Güleç Sevgi evlerinde kalan 45 çocuğu çeşitli hediyelerle sevindirdi

  • Kimsesiz çocuklar, Türk toplumuna yani bizlere emanet diyerek 2008 yılında yaptığı villa tipi evleri Çocuk Esirgeme Kurumuna bağışlayan ÇAĞ ÇELİK Demir ve Çelik Endüstri A.Ş. Yönetim Kurulu Başaknı Kamil Güleç her yıl olduğu gibi bu yılda, evlerde kalan 45 çocuğa yılbaşı hediyesi vererek sevindirdi.
  • Benim torunlarım nasıl yaşıyorsa, Güleç Sevgi evlerinde kalan çocuklarımız da aynısını yaşatmaya çalıştığını belirten Karabüklü hayırsever iş adamı Kamil Güleç “Değişik nedenlerle sevgi evlerinde kalan çocuklarımız ilk önce cenabı Allah’a daha sonra bizlere emanet. Bu çocuklarımızın barınma ihtiyaçlarını karşılamak ve huzur içinde kalmalarını sağlamak için bu villa tipi evleri yaparak çocuklarımızın ihtiyaçlarına göre düzenledik. Bu çalışmalar sırasında burada kalacak olan çocuklarımızı kendi torunumdan ayırt etmedik. Torunumun evinde ne varsa bu evlerde de aynısını yapmaya çalıştık.
  •  
    Evleri düzenlemekle işin bitmediğini belirten hayırsever iş adamı Güleç “Evleri düzenleyip, evlere yerleştirdik, işimiz bitti diyemeyiz. Bu çocuklarımıza aile sıcaklığını da hissettirmemiz lazım. Bu sıcaklığı hissettirmek için bu çocuklarımızın yanlarında eşimle birlikte olmaya çalışıyoruz. Bayram, yeni yıl gibi özel günlerde de bu çocuklarımızın gözleri aile arar, Eşim ve ben bu çocuklarımızın ailesiyiz. Yeni yılda çocuklarımızın, torunlarımızın boyunlarını bükük bırakmamak için eşim Sezer hanımla torunlarımızı ziyaret edip sevindirmek istedik. Eşim ve ben hem onları mutlu ettik, hem de biz mutlu olduk. Buradan herkese sesleniyorum. Bu çocuklar bizim onları yalnız bırakmayalım, onları ziyaret edip onları sevindirelim” dedi.