Tanıtım Videosu

Anasayfa » Tanıtım Videosu


 • Her zaman daha iyisini hayal ettik, daha iyisi için çalıştık. Bıkmadan, insana, doğaya ve gelecek nesillere olan sorumluluğumuzu unutmadan. Hedefimize ulaşmak için daima ileriye adım attık.
  Teknolojimizi, kalitemizi, güvencemizi sunarak kazandık, kazandırdık. İlk günkü heyecanımız, yılların kazandırdığı deneyim ve uzmanlıkla, teknolojimizle, çalışanlarımız, iş ortaklarımız, güvenilir şirketlerimiz ve dünyaya ulaşan markalarımızla büyüdük, birlikten güç aldık.
  İşte ÇAĞ ÇELİK şirketler grubunun başarısının temelinin altında yatan ilke bu. Daha iyisine ulaşmak için daima birlikte ilerlemek, birlikte güçlenmek. Tam 40 yıldır.
  Her şey 40 yıl önce ÇAĞ ÇELİK fabrikasının temellerini atmakla başladı. Şirket kurucumuz Kamil GÜLEÇ bey 1978 yılında Demir-Çelik sektörüne ilk adımını attı ve ilk günden beri gelişerek ilerlemeye devam etti. Bugün ÇAĞ ÇELİK toplam 40.000 m2 kapalı alan da yer alan fabrikası, 700’ü aşkın ürün çeşidi, 550 çalışanı ile yüzlerce ülkeye ihracat yapan bir dünya şirketi.
  Sektöre yenilikleriyle yön veren ÇAĞ ÇELİK, İhtiyaca uygun, kişiselleştirilmiş çözümler sunar. Müşterilerine yönelik farklılaştırılmış ürünler geliştirerek beklentilerin ötesine geçmeyi başarıyor. Kalitesini tüm dünyaya sunmayı temel görev bilen ÇAĞ ÇELİK ihracata yaptığı yatırımlarla büyüyor ve TÜRKİYE ekonomisini güçlendiriyor. Kazandığı ödüllerle teknoloji, tasarım ve ihracata yaptığı yatırımların karşılığını alıyor.

  • 2015 yılı ilk 1000 ihracatçı firma arasında 347. sırada
  • 2014 yılı ilk 1000 ihracatçı firma arasında 218. sırada
  • 2013 yılı ilk 1000 ihracatçı firma arasında 298. sırada
  • 2012 yılı ilk 1000 ihracatçı firma arasında 161. sırada
  • 2011 yılı ilk 1000 ihracatçı firma arasında 154. sırada
  • 2010 yılı ilk 1000 ihracatçı firma arasında 185. sırada
   TÜRKİYE ve Dünyada Demir-Çelik sektörünün en önemli oyuncularından biri olan ÇAĞ ÇELİK, Kare, Köşebent, Lama-Silme, Yuvarlak, Nervürlü ve Profil çeşitlerine oluşan geniş ürün yelpazesine sahiptir.
  Hizmet kalitesini yükseltmek için yatırımlarını sürdürürken, İstanbul Merkez Binası, Karabük’teki fabrikası ve Zonguldak’taki Deposu arasında online altyapını tamamlıyor.
  Kaliteli üretim ilkesiyle faaliyetlerini sürdüren ÇAĞ ÇELİK, Müşteri memnuniyeti ve ARGE yatırımlarına da verdiği önemle üretim ve ciro bakımından üst sırada yer alıyor. ÇAĞ ÇELİK bugün olduğu gibi gelecekte de yurt içi ve yurt dışında da sektörünün önemli oyuncularından biri olacak.
  Daha güzel bir dünya, daha mutlu insanlar, daha iyi bir yaşam. ÇAĞ ÇELİK şirketler grubunda her zaman dahası var. 40 yıllık geçmişimiz de her zaman daha ilerisini hedefledik ve başardık. Birlikte büyümeye, güçlenmeye, ilerlemeye devam ettik. Önümüzde kazanılacak daha çok başarı, imza atılacak daha çok teklif var.
  Birlikte emin adımlarla nice 40 yıllara.