Medikar Hastanesi

Anasayfa » Grup Şirketlerimiz » Medikar Hastanesi


medikar

KARABÜK ÖZEL MEDİKAR HASTANESİ 
SAFRAN SAĞLIK GRUP
Üniversite Mh. Şehit Ateşe Reşat Moralı Blv. No:7
Merkez / KARABÜK
Telefon :  444 70 78    /    Fax : +90 370 415 38 78
WEB sitesi :  www.medikarhastanesi.com.tr
Email :  info@medikarhastanesi.com

Özel Medikar Hastanesi Batı Karadeniz’in merkezinde, tüm branşlarda hizmet veren, tam donanımlı bir sağlık merkezidir.

22080 m² kapalı alana sahip Medikar Hastanesi’nin mimari, tıbbi ve teknik donanımı, titiz ön araştırmalar sonucu, dünyaya örnek olabilecek nitelikte  tasarlanmış ve uygulanmıştır.

Ameliyathaneler, doğumhaneler, yoğun bakımlar, görüntüleme ve tanı merkezleri, tıbbi tedavi üniteleri ve acil servis ünitelerine kurulan tıbbi teknolojik cihazlar , Medikar Hastanesi hekimlerine zor vakaları kabul etme, tanı koyma ve tedavi etme olanağı sunmaktadır. Bu sayede Karabük ve çevre illerde yaşayan insanlarımız, Medikar Hastanesi’nde yaşadığı bölgeden uzaklaşmadan tedavi olma imkanı bulur.

Hastanemizde toplamda 37 yoğun bakım yatağı, 32 gözlem yatağı, 92 servis yatağı mevcuttur.

Yoğun bakım üniteleri ve hasta odalarında, özenli tıbbi takip ve otel konforu iç içedir. Tamamı gün ışığı alan hasta odalarında, her ayrıntı düşünülerek hasta ve hasta yakınlarının rahat etmesi sağlanmıştır.Medikar Hastanesi laboratuvarları, kısa zamanda doğru sonuçlar vererek, hastaların teşhiş, tedavi ve bakım süreçlerine gerekli katkıyı yapmak için  dünyada eşdeğer merkezlerde kullanılan güncel ekipmanla oluşturulmuştur.

Özel Medikar Hastanesi bünyesinde 5 Ameliyathane, 7 Yataklı Dahili Yoğun Bakım Ünitesi, 11 Küvözlü Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, 5 Yataklı Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, 7 Yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 7 Yataklı Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 3 Doğumhane bulunmaktadır. Ayrıca Hastanemizde  24 Saat görev yapan Acil Servis ve ambulans hizmeti  mevcuttur.

Medikar Hastanesinin tüm çalışanları, “sağlığa uzanan dost eli” anlayışıyla, kaliteli sağlık hizmetini toplumun her kesimine ulaştırmayı hedefler; tıbbi etik ve ilkelerden taviz vermeden çalışırlar.   Medikar Hastanesi, tüm bu özellikleriyle Türkiye’de öncü hastane olmayı hedeflemektedir.
Sağlığınız, yaşam konforunuz ve özgürlüğünüzdür. Medikar’da sağlığınız güvende.