İLETİŞİM

Anasayfa » İLETİŞİM



ÇAĞ ÇELİK DEMİR ve ÇELİK ENDÜSTRİ A.Ş.


 

   Merkez :

       Adres :  Çag Çelik Plaza, Esenşehir, Emek Mh. NATO Yolu Cd. No:286       Sancaktepe / İSTANBUL – TÜRKİYE      

       Telefon : +90 216 364 43 00     /  Fax :  +90 216 420 38 53

      Genel Email : info@cagcelik.com.tr

      Sekreterya Email : infoistanbul@cagcelik.com.tr

   Fabrika:

        Adres : Üniversite Mh. Kamil Güleç Cd. No:41  KARABÜK / TURKİYE
        Telefon : +90 370 433 80 00     /  Fax :  +90 370 433 14 73
        Genel Email : info@cagcelik.com.tr
        Sekreterya Email : sekreterya@cagcelik.com.tr

 


 

Yurt İçi Satış Ekibimiz
Adı Soyadı E-mail Adresi GSM Telefonu / Whatsapp Dahili Telefonu
Ahmet YILMAZ ahmet@cagcelik.com.tr (0530) 520 79 55 (0216) 364 43 00 – dah: 2023
Mesut KABAKBAŞ mesut@cagcelik.com.tr (0533) 707 01 24 (0216) 364 43 00 – dah: 2024
Hatice ÇAKIR hatice@cagcelik.com.tr (0530) 520 79 56 (0370) 433 80 00 – dah: 1150
Nur KARADAYI nur@cagcelik.com.tr (0546) 550 39 60 (0370) 433 80 00 – dah: 1131

 

İhracat Ekibimiz
Adı Soyadı E-mail Adresi GSM Telefonu / Whatsapp Dahili Telefonu
Yakup ÖZDOĞAN yakup@cagcelik.com.tr +90 533 271 70 77 +90 216 364 43 00 – dah: 2044
Özkan ÖZER ozkan@cagcelik.com.tr +90 533 707 01 30 +90 216 364 43 00 – dah: 2043
Özlem YAZICI FURTUN ozlem@cagcelik.com.tr +90 530 408 91 52 +90 370 433 80 00 – dah: 1136
Yasin ACAR yasin@cagcelik.com.tr +90 543 371 15 07 +90 370 433 80 00 – dah: 1151
Sevil ARSUN sevilarsun@cagcelik.com.tr +90 546 550 39 56 +90 370 433 80 00 – dah: 1158

 

Diğer Birimlerimiz
Birim Adı E-mail Adresi Dahili Telefonu
Sevkiyat sevkiyat@cagcelik.com.tr (0370) 433 80 00 – dah: 1157
Muhasebe dilek@cagcelik.com.tr (0370) 433 80 00 – dah: 1135
Finans turgay@cagcelik.com.tr (0370) 433 80 00 – dah: 1141
Personel sevil@cagcelik.com.tr (0370) 433 80 00 – dah: 1121

 

MERKEZ BİNAMIZIN HARİTA ÜZERİNDEKİ YERİ

FABRİKAMIZIN HARİTA ÜZERİNDEKİ YERİ